ΕΤΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ: 1986
ΑΝΑΤΟΛΙΤΙΚΟ ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΟ ΑΡΩΜΑ
ΝΟΤΕΣ ΚΟΡΥΦΗΣ: ΛΑΒΔΑΝΟ-ΤΖΙΝΤΖΕΡ-ΑΝΘΗ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑΣ-ΜΑΝΤΑΡΙΝ ΟΡΑΝΖ-ΠΙΠΕΡΙ-ΓΚΡΕΙΠ ΦΡΟΥΤ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ
ΜΕΣΑΙΕΣ ΝΟΤΕΣ: ΜΟΣΧΟΚΑΡΥΔΟ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ-ΤΟΥΜΠΕΡΟΖΑ-ΙΡΙΔΑ-ΓΑΡΔΕΝΙΑ-ΦΡΕΖΙΑ-ΓΙΑΣΕΜΙ-ΚΑΡΟΥΝΤ-ΒΕΤΙΒΕΡ-ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΟ-ΥΛΑΝΓΚ ΥΛΑΝΓΚ-ΝΑΡΚΙΣΣΟΣ
ΝΟΤΕΣ ΒΑΣΗΣ: ΣΑΝΔΑΛΟΞΥΛΟ-ΣΠΟΡΟΣ ΤΟΝΚΑ-ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΙ-ΠΑΤΣΟΥΛΙ-ΜΟΣΧΟΣ-ΜΟΣΧΟΓΑΛΗ-ΒΑΝΙΛΙΑ-ΒΡΥΑ ΔΡΥΟΣ-ΘΥΜΙΑΜΑ-ΚΕΔΡΟΣ